Přejít k obsahu

Habilitační řízení ukončená v roce 2017

Fakulta Jméno Obor Zahájení Obhajoba Jmenování

FAV

RNDr. Přemysl Holub, Ph.D. Aplikovaná matematika 4. ledna 2017 24. května 2017 15. června 2017
RNDr. Jiří Benedikt, Ph.D. Aplikovaná matematika 3. května 2017 18. října 2017 20. října 2017

FEL

Ing. Vladimír Kindl, Ph.D. Elektrotechnika 31. března 2017 25. října 2017 30. října 2017

FST

Dr inż. Michał Sąsiadek (Zielona Góra, Poland) Strojní inženýrství 7. června 2016 6. prosince 2016 1. února 2017
Ing. Tomáš Křenek, Ph.D. Strojní inženýrství 6. června 2017 26. září 2017 17. října 2017
Ing. Miroslav Zetek, Ph.D. Strojní inženýrství 6. června 2017 26. září 2017 17. října 2017

 

Habilitační řízení ukončená v roce 2016

Fakulta Jméno Obor Zahájení Obhajoba Jmenování

FAV

Ing. Pavel Ircing, Ph.D. Technická kybernetika 14. září 2015 25. května 2016 1. června 2016
Ing. Tomáš Koutný, Ph.D. Informatika a výpočetní technika 5. října 2015 25. května 2016 1. června 2016 
M.Sc. et M.Sc. Daniel Georgiev, Ph.D. Technická kybernetika 4. ledna 2016 26. října 2016 1. prosince 2016

FEL

Ing. Tomáš Blecha, Ph.D. Elektronika 23. června 2015 13. dubna 2016 1. května 2016

FEL

Ing. Martin Pittermann, Ph.D. Elektrotechnika 7. března 2016 19. října 2016 1. prosince 2016

FST

Ing. Petr Eret, Ph.D. Strojní inženýrství 1. března 2016 7. června 2016 1. července 2016

 

Habilitační řízení ukončená v roce 2015

Fakulta Jméno Obor Zahájení Obhajoba Jmenování

FAV

Ing. Martin Kormunda, Ph.D.

Apllikovaná fyzika

7. října 2013

21. ledna 2014

1. února 2015

Ing. Pavel Vrba, Ph.D.

Technická kybernetika

19. dubna 2014

21. ledna 2014

1. února 2015

Ing. Pavel Král, Ph.D. Informatika a výpočetní technika 6. ledna 2015 20. května 2015 1. června 2015
Ing. Ondřej Straka, Ph.D. Technická kybernetika 24. dubna 2014 20. května 2015 1. června 2015

FEL

Ing. Václav Kotlan, Ph.D. Elektrotechnika 18. prosince 2014 25. listopadu 2015  15. prosince 2015 

FST

Dr. Vladislav Kolarik Strojní inženýrství  7. října 2014  3. března 2014  1. dubna 2015

 

Habilitační řízení ukočená v roce 2014

Fakulta Jméno Obor Zahájení Obhajoba Jmenování

FAV

Ing. Libor Váša, Ph.D.

Informatika a výpočetní technika

12. dubna 2013

22. ledna 2014

1. března 2014

Ing. Dalibor Fiala, Ph.D.

Informatika a výpočetní technika

18. prosince 2013

21. května 2014

1. července 2014

 Ing. Luděk Hynčík, Ph.D. Mechanika 6. ledna 2014 22. října 2014 1. listopadu 2014
 RNDr. Petr Stehlík, Ph.D. Aplikovaná matematika 30. dubna 2014 22. října 2014 1. listopadu 2014

FST

Dr. Ing. Daniel Pakula

Strojní inženýrství

4. bžezna 2014

3. června 2014

1. července 2014

 

Habilitační řízení ukočená v roce 2013

Fakulta Jméno Obor Zahájení Obhajoba Jmenování

FAV

Mgr. Petr Kovář, M.S., Ph.D.

Aplikovaná matematika

20. září 2012

23. ledna 2013

1. února 2013

Ing. Bohumír Bastl, Ph.D.

Aplikovaná matematika

3. ledna 2013

22. května 2013

1. června 2013

Ing. Václav Černý, Ph.D.

Technická kybernetika

3. května 2012

22. května 2013

1. června 2013

Ing. Josef Steinberger, Ph.D.

Informatika a výpočetní technika

10. dubna 2013

23. října 2013

1. listopadu 2013

FEL

Ing. Václav Šmídl, Ph.D. et Ph.D.

Eletrotechnika

22. listopadu 2012

13. března 2013

1. dubna 2013

FST

Ing. Theodor Beran, Ph.D.

Strojní inženýrství

4. června 2013

8. října 2013

1. listopadu 2013

Ing. Jan Hlaváč, Ph.D.

Strojní inženýrství

4. června 2013

8. října 2013

1. listopadu 2013

 

Habilitační řízení ukočená v roce 2012 

Fakulta Jméno Obor Zahájení Obhajoba Jmenování

FAV

Ing. Pavel Baroch, Ph.D.

Aplikovaná fyzika

15. dubna 2011

1. února 2012

15. února 2012

Ing. Přemysl Brada, MSc., Ph.D.

Informatika a výpočetní technika

10. října 2011

23. května 2012

1. června 2012

Mgr. Šimon Kos, Ph.D.

Aplikovaná fyzika

28. února 2011

1. února 2012

15. února 2012

Ing. Miloš Železný, Ph.D.

Technická kybernetika

31. března 2011

23. května 2012

1. června 2012

FEL

Ing. Lucie Noháčová, Ph.D.

Elektroenergetika

30. března 2011

10. října 2012

1. listopadu 2012

FST

RNDr. Josef Voldřich, CSc.

Strojní inženýrství

6. prosince 2011

13. března 2012

1. dubna 2012

Ing. Jan Řehoř, Ph.D.

Strojní inženýrství

13. března 2012

5. června 2012

15. června 2012

Habilitační řízení ukočená v roce 2011

Fakulta

Jméno

Obor

Zahájení

Obhajoba

Jmenování

FAV

Ing. Josef Kohout, Ph.D.

Informatika a výpočetní technika

22. prosince 2010

18. května 2011

15. června 2011

Ing. Jiří Houška, Ph.D.

Aplikovaná fyzika

14. března 2011

26. října 2011

15. listopadu 2011

RNDr. Miroslav Lávička, Ph.D.

Aplikovaná matematika

29. dubna 2011

26. října 2011

15. listopadu 2011

FEL

Ing. Pavel Karban, Ph.D.

Elektrotechnika

23. prosince 2010

12. října 2011

1. listopadu 2011

Ing. Pavel Drábek, Ph.D.

Elektrotechnika

22. prosince 2010

7. prosince 2011

15. prosince 2011

FST

RNDr. Josef Kasl, CSc.

(ŠKODA VÝZKUM, s.r.o.)

Strojní inženýrství

15. března 2011

7. června 2011

1. července 2011

Habilitační řízení ukočená v roce 2010

Fakulta

Jméno

Obor

Zahájení

Obhajoba

Jmenování

FAV

Ing. Jan Vimmr, Ph.D.

Mechanika

23. prosince 2008

20. ledna 2010

15. února 2010

FEL

Ing. Eva Müllerová, Ph.D.

Elektroenergetika

6. října 2009

12. května 2010

1. června 2010

Ing. Martin Poupa, Ph.D.

Elektronika

22. prosince 2008

13. října 2010

1. listopadu 2010

FST

Ing. Vladimír Duchek, Ph.D.

Strojní inženýrství

8. prosince 2009

9. března 2010

1. dubna 2010

Ing. Ján Džugan, Ph.D.

(COMTES FHT, a.s.)

Strojní inženýrství

9. března 2010

21. září 2010

1. října 2010

Ing. Slawomir Klos, Ph.D.

(Science and Technology Park, Zielona Góra, Polsko)

Strojní inženýrství

9. června 2009

8. prosince 2009

1. ledna 2010

Ing. Zdeněk Ulrych, Ph.D.

Strojní inženýrství

6. října 2009

8. prosince 2009

1. ledna 2010

Ing. Helena Zídková, Ph.D.

Strojní inženýrství

21. září 2010

7. prosince 2010

15. prosince 2010

 

Patička