Tiskové zprávy 2018

Dny otevřených dveří na Fakultě ekonomické

Fakulta ekonomická Západočeské univerzity v Plzni přivítá zájemce o studium v úterý 23. ledna v univerzitním kampusu ZČU v Plzni na Borech, Univerzitní 22, a v pátek 26. ledna v budově fakulty v Chebu, Hradební 22.

V Plzni se zájemci o bakalářské studium sejdou v 9 a 10.30 hod. v posluchárně EP 130, kde jim proděkanka pro studijní záležitosti Hana Kunešová a proděkan pro vnější vztahy Jiří Preis poskytnou informace o studijních oborech, možnostech studia v zahraničí a přijímacím řízení. Součástí dne otevřených dveří bude také prohlídka kampusu ZČU. Uchazečům o navazující magisterské studium pracovníci fakulty poskytnou informace v posluchárně EP 130 od 13 hodin.

Obdobný program fakulta nabídne i ve své budově v Chebu v posluchárně CD 254, kde bude den otevřených dveří probíhat v pátek 26. ledna. Zájemci o bakalářské studium se vše potřebné dozvědí ve 13 hodin, uchazeči o navazující magisterské studium v 15 hodin.

18.01.18