Hromadná korespondence

Anotace

Už jste se ocitli v situaci, že jste si vytvořili “vzorový” dopis pro úspěšné uchazeče o studium a jediné, co jste v tomto dopise měnili, bylo jméno a adresa uchazeče? Ovšem úspěšných uchazečů je několik desítek a upravovat takto každý dopis pro každého uchazeče by bylo poněkud časově náročné. Podobná situace nastává, když budete připravovat např. diplom pro více účastníků, novoroční přání, tisk obálek či štítků. Prostě všude tam, kde převážná část dopisu/textu je stejná a potřebujete měnit jen určité části (typicky jméno, adresa, datum, …). Přesně k takovému typu činností se hodí právě hromadná korespondence, která zajistí, že nebudete muset upravovat každý dopis/text individuálně, ale jen si vytvoříte šablonu a zadáte data, která se mají do šablony automaticky sama doplnit. Jak asi tušíte, výsledkem je značná úspora Vašeho času!

Cílem kurzu je seznámit zájemce, jakým způsobem lze vytvářet hromadné dopisy/obálky/diplomy/přání… pro více příjemců v prostředí MS Word. Prezenční kurz bude zaměřen především na praktické procvičení možností, které nabízí hromadná korespondence. K tomuto kurzu budou zároveň připraveny distanční materiály v podobě online kurzu v univerzitním prostředí Moodle.

Lektor: PhDr. Tomáš PŘIBÁŇ, Ph.D.

Datum zahájení 2018-11-09 00:00:00.0
Datum ukončení 2018-11-09 00:00:00.0