Nové termíny kurzů první pomoci pro zaměstnance ZČU

Anotace

Už jste se někdy dostali do situace, kdy šlo, bez nadsázky, o život? A věděli jste, co máte dělat? Víte, jak rozpoznat život ohrožující stav, přivolat odbornou pomoc a umět člověku v takové situaci pomoci?

Na našich kurzech první pomoci rádi uvidíme každého, kdo se chce naučit, jak se zachraňuje lidský život. Studenti oboru Zdravotnický záchranář provedou zájemce povídáním o stavech bezprostředního ohrožení života a praktickým nácvikem záchranných technik. Tematickou náplní čtyřhodinového kurzu bude například dušení, bezvědomí, náhlá zástava oběhu a kardiopulmonální resuscitace (včetně využití automatizovaného externího defibrilátoru), úrazové i neúrazové urgentní stavy a důraz bude kladen na bezpečnost zachránců a správný postup v situacích, kdy by mohlo jít o zdraví i jim samotným.

Přijďte se naučit něco, co má smysl.

Kapacita kurzu je 15 osob.

Datum zahájení 2018-06-06 00:00:00.0
Datum ukončení 2018-06-27 00:00:00.0