Využití internetových aplikací ve výuce na VŠ - 2.běh

Anotace

Vidíte často při výuce skloněné hlavy studentů? Učitel čím dál častěji bojuje o pozornost studenta s mobilními telefony a technologiemi, které je prezentují. Podíváme se na silná a slabá místa využití mobilních a internetových aplikací na vysoké škole, shrneme si zkušenosti učitelů a příklady dobré praxe. Nastíníme si možnosti využití mobilů, tabletů a projekce při prezentaci elektronického obsahu. Pomůžeme vám vyznat se v nepřeberném množství aplikací a představíme vám výběr toho nejzajímavějšího, co je s ohledem na vysokoškolské využití k dispozici. Dozvíte se jak vypadá rozšířená realita v podání mobilního zařízení, jak ji můžete využít při výuce, jak propojit vaše mobilní zařízení s datovým projektorem, kde se studenty navštívit virtuální muzeum nebo jak pomocí mobilního telefonu nebo tabletu vysoustružit nohu od stolu.

Lektoři kurzu:

Mgr. Jan Krotký, Ph.D.

Mgr. Václav Duffek

Datum zahájení 2018-05-31 00:00:00.0
Datum ukončení 2018-05-31 00:00:00.0
Místo konání Plzeň, Klatovská 51, KL 305, prezenční setkání kurzu 14:00 - 16:00
Více informací https://czv.zcu.cz/Kurz/vyuziti-internetovych-aplikaci-ve-vyuce-na-vs/
Počet účastníků z ČR 10
Počet zahraničních učastníků 0