Roman Sikora: TANK (Absolventské představení studentů Ateliéru dramatické výchovy FPE ZČU)

Anotace

TANK
Roman Sikora a Bylonassest

Hořká komedie z časů jež pořád trvají. Fraška o jedné zapeklité mírové operaci. Tank přinášející mír do nejmenované země je sám centrem rozmíšek a boje o moc. Když se k tomu ještě připojí znepřátelené skupiny domorodců rozhodnuté vojačky míru odrbat až na kost, nemůže to dopadnout dobře.

Současný český dramatik Roman Sikora se v jedné zez svých časných her z velmi ostrého úhlu zabývá smyslem i nesmysly jedné z forem mezinárodní spoluprace.

Inscenaci připravili a hrají studenti a studentky sedmnáctého absolventského ročníku Ateliéru dramatické výchovy,který pracuje při katedře pedagogiky FPE ZČU v Plzni :
Magda Kaňovská, Věra Soušková, Eliška Marie Kozlíková, Nela Rajtmajerová jako
tankistky Mírového ujednání

Jakub Janda a Oldřich Vojta jako mnohočetný a válkou ničený lid

Umělecké vedení projektu: Roman Černík
výtvarná spolupráce: BioMasha
světla a zvuk vymyslel, připravil a koná: Jonáš Špaček

premiéra: 21.5. 2018 Moving Station

srdečně zve
Ateliér dramatické výchovy při katedře pedagogiky Fakulty pedagogické ZČU v Plzni a centrum JOHAN v rámci projektu START!

Datum zahájení 2018-06-21 00:00:00.0
Datum ukončení 2018-06-21 00:00:00.0