Multimediální technika ve výuce na VŠ - 1.běh

Anotace

Využívání názorných pomůcek a vhodně používané technické výukové prostředky dokáží zefektivnit a zatraktivnit výuku. Kurz je zaměřen na využívání multimediálních a interaktivních pomůcek při výuce na vysoké škole. Kromě ukázek možností a praktických příkladů použití v praxi je velká část kurzu věnována také jejich tvorbě a přípravě. Seznámíte se se zajímavými a jednoduchými autorskými nástroji, proniknete do možností úprav a tvorby multimediálních souborů. Internet je plný zajímavých studijních materiálů, podíváme se na jejich databáze a naučíme se je efektivně vyhledávat. Ani vysokoškolští studenti by neměli být jen pasivními příjemci informací, vtáhněte je do odborné problematiky pomocí interaktivní tabule, získejte okamžitou zpětnou vazbu o porozumění učivu nebo jednoduše jen zatraktivněte vaše přednášky či semináře.

Pořadatel: Oddělení CŽV

Lektoři kurzu: Mgr. Jan Krotký, Ph.D., Mgr. Václav Dufek

Datum zahájení 2018-02-26 00:00:00.0
Datum ukončení 2018-02-26 00:00:00.0
Místo konání Plzeň, Klatovská 51, KL 305, čas konání: 9 - 11 hod.
Více informací https://czv.zcu.cz/Kurz/multimedialni-technika-ve-vyuce-na-vs/
Počet účastníků z ČR 10