Přehled vyučovacích metod na VŠ - 1.běh

Anotace

V tomto kurzu máte možnost získat teoretické znalosti i praktické zkušenostmi s širokou paletou různých vyučovacích metod, které je možné využívat ve výuce na vysoké škole. Součástí kurzu je i přehled hodnoticích metod včetně méně tradičních forem hodnocení vysokoškolských studentů.

V rámci prezenčního setkání si vyzkoušíte několik méně obvyklých vyučovacích metod prakticky (např. metoda Čtyři rohy, metoda World café a další).

V rámci on-line studia se věnujeme vyučovacím metodám, které je možné využívat během přednášek, seminářů a cvičení. Připraveny jsou praktická doporučení pro prezentace, demonstrace, diskuze, skupinovou výuku, kooperativní učení, metody řešení projektů a problémů, badatelské, výzkumné, simulační, situační a inscenační metody.

Pořadatel: Oddělení CŽV

Lektoři kurzu: PaedDr. Jana Vejvodová, CSc., PhDr. Lucie Rohlíková, Ph.D., Mgr. Michal Dubec, Ph.D.

Datum zahájení 2018-02-12 00:00:00.0
Datum ukončení 2018-02-12 00:00:00.0
Místo konání Budova CIV, Univerzitní 20, UI 127, čas konání: 9 - 12 hod.
Více informací https://czv.zcu.cz/Kurz/prehled-vyucovacich-metod-na-vs/
Počet účastníků z ČR 10