Výstava: Klauzury 1/18

Anotace

Výstava je vhodná nejen pro milovníky umění, ale i pro zájemce o studium na Sutnarce nebo zaměstnavatele hledající odborné pracovníky ze zmíněných oborů.

Výsledky samostatných klauzurních úkolů a část práce za semestr představí všechny bakalářské i magisterské obory. Přiblížena bude náplň a úroveň studentů všech ateliérů - Mediální a didaktická ilustrace, Komiks a ilustrace pro děti, Kniha a tvarování papíru, Grafický design, Vizuální komunikace, Ilustrace grafika, Malba, Animovaná a interaktivní tvorba, Multimédia, Nová média, Intermédia, Užitá fotografie, Socha a prostor, Keramika, Fashion design, Průmyslový design, Produktový design, Design nábytku a interiéru a Design kovu a šperku.

Letos bude výstava obohacena o téma „Únor 1948“, které bylo zadané napříč obory. Výběr prací bude součástí komponovaného večera, který pořádá Plzeňská filharmonie, Ústav pro studium totalitních režimů a Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara. Koncert s doprovodným mluveným slovem se v budově fakulty bude konat v úterý 27. 2. od 19:30h (vstupenky je možné zakoupit na www.plzenskavstupenka.cz).

Výstavu je možné navštívit v uvedeném termínu od 8 do 20 hodin.

Upozorňujeme návštěvníky, že ve dnech 6. 2. a 7. 2. budou zároveň v prostorách výstavy probíhat klauzurní postupové zkoušky, a proto prosím berte ohled na studenty a jejich zkušební komise.

Datum zahájení 2018-02-06 00:00:00.0
Datum ukončení 2018-02-09 00:00:00.0