Mapy ZČU

Mapy ZČU

• Mapa všech hlavních objektů ZČU

Kudy na ZČU?

Nevíte, jak se dostat na naši univerzitu? Pomůže vám naše mapa, na které najdete nejen všechny univerzitní objekty v Plzni, ale i v Chebu, Sokolově, Strakonicích, Českých Budějovicích i na Perninku. Mapa zobrazuje umístění jednotlivých fakult, ústavů i ostatních součástí ZČU.

• Mapa objektů ZČU v Plzni

Jak se vyznat v univerzitní Plzni?

Tato mapa vám pomůže najít cestu na konkrétní univerzitní budovy v Plzni. Mapa je výřezem z předchozí mapy a po oddálení můžete i zde prohlížet všechny objekty ZČU.
  • Mapa areálu ZČU na Borských polích

Univerzitní kampus na Borských polích

Areál Západočeské univerzity v Plzni na Borských polích si můžete prohlédnout jak ve výřezu 2D mapy objektů ZČU, tak i ve 3D zobrazení (dole) v prohlížečce Google Earth, případně s využitím rozšíření Google Earth Plugin přímo v prohlížeči.
Informace o objektech ZČU: M. Sivák (vztahy s veřejnosti). Technologie: K. Jedlička, V. Jůna (oddělení geomatiky, KMA).
Podkladová data a grafické rozhraní: Google Maps, Google Earth, Google Earth rozšíření pro prohlížeč.
3D model areálu ZČU na Borských polích: závěrečné práce S. Olivík, K. Špicelová, J. Fikejz.

Valid HTML 4.01 Transitional